Oferujemy wykonanie otwartego systemu okablowania strukturalnego. Umożliwia nam to akceptację dowolnych technologii sieciowych zgodnie z kategorią 5E, 6, 6A i 7 oraz technologii telekomunikacyjnych, także tych które pojawią się w przyszłości.

Zainstalowana sieć strukturalna daje możliwość dokonywania, łatwej aranżacji wszelakich pomieszczeń, zwykle związanej z przenoszeniem sprzętu, bez potrzeby zmiany infrastruktury kablowej. Projektowanie sieci komputerowych, to głównie analiza potrzeb klienta i pomoc wyborze odpowiednich rozwiązań sprzętowych oraz programowych.

Projektując sieci komputerowe szczególną uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, niezawodności oraz funkcjonalności oferowanych przez nas rozwiązań. W naszych rozwiązaniach stosujemy sprzęt najwyższej jakości i najbardziej uznanych marek nie tylko w Polsce ale i na świecie. Instalujemy sieci w technologiach przewodowych (Ethernet) i bezprzewodowych (WiFi). Duży nacisk kładziemy na dobór właściwej konfiguracji programowej i sprzętowej. Ma to zapewnić pełną stabilność i bezpieczeństwo wykonanej przez nas sieci

Scroll to Top